Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою

04/11/19

Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою

Що буде, якщо подати звіт у податкову не за тією формою

 

Стається, що підприємець або бухгалтер припускається помилки і подає звітність не за тією формою - чи загрожує це чимось підприємству. Коротка відповідь - так. Адміністративною відповідальністю.

Якщо ж брати більш розгорнутий варіант, то потрібно зафіксувати наступні моменти. Платники податку на прибуток або неприбуткові підприємства подають фінансову звітність щомісячно або щоквартально, в залежності від типу оподаткування. Фінзвітність - це додаток до податкової декларації на прибуток і звіту про використання доходів. Відповідно, це важливий документ, без якого неможливо здати податковий звіт.

У випадку, якщо податкову звітність було подано не за тєю формою або з помилками в розрахунках - необхідно подати нову декларацію - вона називається уточнюючою. Подається вона за той же період, але з коректними цифрами.

Як наслідок, за невірне подання фінзвіту, невірність якого було виявлено податковою або самостійно - ви отримаєте штраф, який складає від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів. Аби виключити можливість подання звітів несвоєчасно або з помилками - використовуйте системи електронної звітності, такі як Медок або СОТА.