Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Цифрове майбутнє бізнесу

28/10/19

Цифрове майбутнє бізнесу

Цифрове майбутнє бізнесу

 

25.10 в Києві відбувся форум “Бизнес без паперу”, лейтмотивом якого був перехід підприємців до повністю цифрового документообігу. Чи можливо повністю позбавитись паперу? Наскільки надійним є зберігання і передання всієї документації виключно через Інтернет? Чи можливо покладатись на ПЗ, працюючи в Україні? На ці питання намагалися відповісти 25 спікерів форуму.

Хедлайнером форуму было заявлено Олександра Борнякова - заступника Міністра з цифрової трнасформації. Він презентував тезис їх міністерства - “Держава - це сервіс”. Багато говорилось щодо необхідності позбавлятись від бюрократичних процедур, які залишились ще з радянських часів, про те. що бізнес має стати головною рушійною силою реформ. На жаль, далі ідей - до конкретного плану дій зі строками і датами, як завжди, діло не пішло. Проте концепція диджіталізації задля зниження рівня бюрократії - це гарний шлях. Головне - розпочати ним рухатись.

Василь Задворний, гендиректор “Прозорро” розповів про сервіс, яким він керує і про те, як відкритість закупівель впливає на рівнь корупції та інше. Варто визнати, що Прозорро - відмінний сервіс, який, на жаль, занадто легко обійти при корупційній діяльності. Проте, якщо розглядати його не як інструмент протидії корупції, але як ліхтарик, за допомогою якого ці прояви можливо виявити - то розуміємо, що дійсно - вони роблять велику справу.

Окремим лейтмотивом проходило питання Токенів. В рамках панельної дискусії “Тотальна токенизація” - обговорювали дійсно важливі питання. Чи дійсно токени потрібні бізнесу? Чи можливо знайти альтернативу? Чи не є проект з токенизації - просто додатковими зборами з бізнесу? Висновки виявились досить логічними. зі зростанням онлайн-сервісів, а особливо курсом на диджіталізацію всіх процесів - безпека всіх дій в Інтернеті стає надважливим моментом. Тому токени, які пропонують збільшення безпеки транзакцій - абсолютно необхідний інструмент. Вартість токенів - невелика. А плюси, які отримує підприємець, переходячи на їх використання переважають всі незручності і витрати.

Компанія Укрзвіт однією з перших розпочала пропонувати токени своїм клієнтам. Так би мовити, коли це ще не було менйстрімом. І ми дійсно вважаємо, що це важливий крок на шляху до безпечного електронного документообігу і покращення бізнес-клімату в країні.