Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Договір з DHL - в електронному вигляді

29/12/19

Договір з DHL - в електронному вигляді

Договір з DHL - в електронному вигляді

 

Клієнти DHL Express Україна можуть підписувати договори онлайн

 

Лідер у логістичній галузі — міжнародна компанія DHL Express Україна протягом шести років, з 2013, успішно співпрацює з M.E.Dоc у сфері електронного документообігу (ЕДО).

Черговим етапом розвитку ЕДО в компанії DHL Express Україна стало підписання договорів з фізичними особами про надання послуг з декларування вантажів за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Відтепер клієнти компанії, маючи електронний підпис, можуть підписати ДОГОВІР про надання послуг з декларування вантажів фізичних осіб онлайн у максимально зручний спосіб в особистому кабінеті веб-сервісу:

https://dhlportal.com.ua

 

Головною перевагою такої реалізації, за допомогою віджету, є інтеграція функціоналу ЕДО у сайт замовника зі збереженням брендової айдентики.

Тож більше не потрібно друкувати договір фізично — на папері, переписувати свої дані від руки іноді по декілька разів, сканувати (фотографувати) договір та шукати можливість, як його надіслати брокеру. Клієнти можуть з будь-якого гаджету переглядати, коментувати та погоджувати документи через особистий кабінет без будь-якого додаткового програмного забезпечення, просто зареєструвавшись на ресурсі.

 

Як отримати кваліфікований електронний підпис

 

Отримати рахунок на КЕП