Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку

11/02/20

Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку

Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку

 

Минулого тижня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. Раніше ми про нього вже писали. Головне, що випливає із закону - виключити ЄСВ для ФОП, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

 

Тобто, думка полягала в тому, що якщо співробітника оформлено в компанії-роботодавці як фрілансера або ж як незалежного спеціаліста за контрактом - то не потрібно сплачувати ЄСВ двічі - один раз роботодавцем і другий раз - самим ФОПом. Крім того, додатковим пунктом проходила необов'язковість сплати ЄСВ у випадку, якщо в цей місяць ніякої діяльності не здійснювалось і відповідно не було доходів.

 

Проте, поправкою, яку було внесено перед прийняттям закону, відрізає від цих пільг більшість фрілансерів. Таким чином, якщо підприємець знаходиться на единому податку, то сплатити ЄСВ він у будь-якому випадку зобов'язаний. А саме на такій формі оподаткування знаходиться більшість ФОП, що працюють за контрактом. Тобто, для них нічого не зміниться.

 

А зручно відстежувати дату подання звітності, список і суму податків, які слід сплатити - ви все так само можете через систему Медок або СОТА, яку ми допоможемо вам встановити у ваш бізнес.

 

Дізнатись більше про M.E.Doc

 

Дізнатись більше про СОТА

 

Замовити виїзд спеціаліста