Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

ФОПам спростили умови отримання кредиту

11/12/19

ФОПам спростили умови отримання кредиту

ФОПам спростили умови отримання кредиту

 

Останні місяці відношення до ФОПів в уряді змінюється кардинально - то їх слід заборонити, то навпаки, збільшити оберти і зняти подакове навантаження для нових підприємств. Сьогодні про добре - зниження складності отримання банківського кредиту для ФОП.

Отже, для оцінки ризиків з 07.12 буде застосовуватись портфельний підхід - при кредиті до 5 млн гривень. Тобто, метод оцінки наближається до кредитування приватних осіб і відходить подалі від концепції аудиту підприємств перед будь-яким, навіть короткостроковим кредитом.

Основним фактором для оцінки ризиків стане своєчасність погашення раніше взятих кредитних зобов'язань. якщо підприємство раніше брало кредит і виплатило все вчасно, без прострочення і проблем, то воно за замовчанням вважатиметься високоякісним позичальником і зможе взяти більше і на більший термін. Якщо ж прострочення були - то кредитний рейтинг буде занижено і підуть обмеження на порогову суму і строк.

Реалізовано цю програму для спрощення кредитування банками малого й середнього бізнесів для стимулювання розвитку економіки. Другою зміною стало зменьшення забезпечення. Так, введено окремий вид забезпечення для видачи кредиту у вигляді права довірчої власності. Тобто, наразі для отримання кредиту для підприємства не потрібно закладати особистий дім-машину і завод.