Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Держкредити для бізнесу

09/12/19

Держкредити для бізнесу

Держкредити для бізнесу

 

Однією з найбільш резонансних новин для підприємців минулого тижня - виділення Кабміном коштів для нової програми кредитування для підприємців. Вона покликана дати поштовх розвитку малих підприємств і поверненню громадян України із-за кордону для старту бізнесу.

 

Умови кредитування

 

Подати заявку на участь мають право працюючі бізнеси, тільки відкриті і стартапи на будь-якому етапі, але з прорахованою бізнес-моделлю. Для діючих бізнесів головна умова - операційна діяльність не менш як 12 місяців.

річна виручка компаній, які подають заявку не повинна перевищувати 50 мле гривень, історія не повинна бути "негативною" - слюди входять кредити, судові позови й інші проступки і має бути складено бізнес-план на строк кредитування.

Строк редитування - до 5 років, а максимальна сума - 1.5 млн гривень. При цьому відсоток, під який видаються кошти буде корелюватися від обсягу виручки за минулі періоди. Чім він вищий - тим вища ставка кредиту, але - не більш як 9%. Що вже більше як вдвічі менше, ніж середня пропозиция по ринку.

Програма стартує лише з 1 лютого 2020 року, але на початок року вже подано 520 заявок від діючих бізнесів і 258 стартапів.