Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році

03/01/20

Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році

Зміни у звіт ЄСВ в 2020 році

 

Ми вже писали про чудову новину - перехід на електронну трудову книжку в 2020 році. Зараз з'явились супутні новини. Так, з лютого зміниться форма подання звітності по Єдиному соціальному внеску від працівників, осіб-підприємців та самозайнятих громадян. Актуально це саме для електронної форми подання звітів.

 

Відтепер для розрахунку майбутньої пенсії будуть прийматись дані про страхування співробітників і підприємців. На сьогодні схема працює таким чином - інформацію щодо трудової діяльності надают ПФУ через веб-портал електронних послуг. причому подання відбувається у вигляді сканованих копій з кваліфікованим підписом від страхувальника або співробітника. У випадку, якщо співробітник не знає про таку схему - йому надійде повідомлення в особистий кабінет ПФУ - так що є сенс перевіряти скриньку раз на декілька тижнів.

 

Вступає все в силу після прийняття Радою закону 2686 - він вже назавжди відмінить трудові книжки в паперовому їх втіленні. Як наслідок - при прийнятті на роботу її вимагати більше не будуть. Резюме, інформацію щодо попередніх місць роботи та інші важливі нюанси, типу додаткових навичок чи курсів - можна буде подавати у довільній формі на ту ж поштову скриньку.

 

Слідкуємо за розвитком ситуації і маємо надію, що ще простіше і зручніше це можна буде робити за допомогою інструменту СОТА, який пропонує компанія Укрзвіт.

 

Дізнатись більше про СОТА

 

Отримати рахунок на СОТА