Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Які суми можна не враховувати у звіті з доходів для ФОП ФЛП 1-3 груп

25/12/20

Які суми можна не враховувати у звіті з доходів для ФОП ФЛП 1-3 груп

Які суми можна не враховувати у звіті з доходів для ФОП ФЛП 1-3 груп

 

Звіт про доходи слід подавати або щомісяця, або щоквартально. Проте не весь рух коштів слід враховувати у своєму звіті - є перелік витрат, які не включаються ані в прибуток, ані у витрати. Сьогодні розпишемо, які це транзакції.

 

1. Сума доходу, отриманого в рамках разової державної допомоги застрахованим особам - тобто, карантинні 8000 грн можна не вносити в дохід, якщо ви їх отримали.

2. Сума податку на додану вартість.

3. Фінансова допомога, яку було видано на зворотній основі й повернуто протягом 12 календарних місяців.

4. Суми коштів цільового використання від державних або місцевих програм. Вони можуть надходити від Пенсійного або інших фондів і не враховуються як дохід.

5. Кошти, які повертаються покупцеві товару (аванси або передоплати). Якщо покупець - платник єдиного податку і повертаються вони платником єдиного подтку у зв'язку з поверненням товару. Тобто, якщо ви внесли передоплату за товар або навпаки - отримали товар назад - ці суми не враховуються як дохід.

6. Суми, що надійшли на сплату товарів або послуг, які реалізуються в період сплати інших податків. І їхню вартість було враховано у загальний оподатковуваний дохід. Це зроблено для відміни подвійного оподаткування.

7. Суму коштів, які було сплачено в рамках зайво сплачених податків або зборів. Така сума повертається платнику єдиного податку з бюджету або цільового державного фонду.

8. Безповоротньо передані особою, уповноваженою у сфері закупівлі лікарських засобів і охорони здоров'я фінанси на закупівлю також не оподатковуються податком на прибуток.

 

Будьте акуратні при поданні звітів з доходу, оскільки подавати заяву про невірно вказаний дохід і потім повертати ці кошти на свій рахунок може зайняти багато часу, який варто було б витратити на дещо більш цікаве. І нагадуємо, що подавати звіти в податкову, а також запити на перерахунок податків - ви можете за допомогою програми Медок, з налаштуванням якої компанія Укрзвіт із радістю вам допоможе.