Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Оновилися реквізити для сплати ЄСВ із січня

28/12/20

Оновилися реквізити для сплати ЄСВ із січня

Оновилися реквізити для сплати ЄСВ із січня

 

Як і було анонсовано раніше, з 1-го січня відкриваються нові рахунки для сплати ЄСВ для підприємців на всіх групах оподаткування. Що важливо - при сплаті ЄСВ на старі рахунки - спеціально чи помилково - кошти повертатимуться платникам як нез'ясовані нарахування, при цьому не нараховуватимуться на потрібні рахунки навіть із заявою-коригуванням. Тобто, ви можете просто втратити свої кошти на 20 днів при відправці їх на невірні реквізити.

 

Нові небюджетні рахунки починатимуться з 3556 і відкриваються на вм'я територіальних органів ДПС. Нових рахунків більш як 40, тому ми залишимо посилання на сайт податкової з повним їх переліком.

 

Також важливе уточнення для тих, хто робить все в останню мить. Бюджетні платежі приймаються на старі рахунки - лише до кінця дня 30 грудня 2020 року. Після цього, 31 грудня проходять і враховуються лише внутрішні платежі - між Нацбанком, Податковою й іншими державними органами. Ваш платіж за 2020 рік, 31.12 вже не приймуть і сума повернеться на рахунок протягом 20-40 днів, а податок лишиться несплаченим.

 

Також варто пам'ятати, що рахунки, як ми навели вище - будуть єдиними не лише для сплати ЄСВ, але й для іншх податків, враховуючи податок на прибуток. Об'єднання рахунків вібьулося після прийняття закону 17.07 про ліквідацію районів і в цілому, робить життя бухгалтера простішим.

 

Головне пам'ятайте - аби спростити собі життя, не забути вчасно подати звіт або оперативно його заповнити, відправити до ДПС і сплатити всі рахунки - ми рекомендуємо використовувати сервіси Медок і Сота, які ідеально підходять для малих та середніх бізнесівЗамовити ліцензію