Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Реєстрація ФОП за хвилину - вже в цьому році

29/04/21

Реєстрація ФОП за хвилину - вже в цьому році

Реєстрація ФОП за хвилину - вже в цьому році

 

Минулого року на порталі Дія було запущено тестовий проект, який на сьогодні працює на повну. Мова про реєстрацію ФОП онлайн. Схема роботи досить проста і вся реєстрація займає 15 хвилин часу. Ви заповнюєте анкету, прикріплюєте всі потрібні документи і вони надходять на сервери ДПС, де реєстратор вручну уск звіряє та надає дозвіл на відкриття юрособи.

 

В цьому році механіку хочуть спростити ще більше, оскільки замість живого реєстратора все опрацьовуватиме штучний інтелект - спеціальний алгоритм, який звірятиме надані вами дані з базами і у випадку проходження перевірки - він зможе затвердити відкриття ФОП менш як за хвилину.

 

Як стверджують у самій Дія - з моменту запуску програми в роботу свій ФОП відкрили 120 тисяч чоловік - тобто послуга затребувана. Що й зрозуміло - якщо взяти 15 хвилин перед комп'ютером і день в податковій - лише дуже консервативні люди оберуть відвідання податкової.

 

За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, автоматична реєстрація зможе знизити навантаження на адмінресурс. Це має також виключити будь-які варіанти корупційної складової, оскільки людина повністю виключена з ланцюжка прийняття рішень.

 

Таким чином, відкривати ФОП незабаром буде можливо за декілька секунд, що допоможе молодим підприємцям швидше схилитися до ви ведення своєї діяльності у білу площину. А сплачувати податки й подавати звітність можна так само моментально за допомогою сервісів Медок і Сота, консультацію по яких можна отримати в наших менеджерів.