Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

З Україною в серці!

17/03/22

З Україною в серці!

З Україною в серці!

 

Дорогі наші користувачі, клієнти, партнери, друзі! Дорогі українці!

 

Настав складний час для нашої країни, час випробувань, час витримки, час відвертості й гідності. Для кожного українця ці тижні дуже складні, адже нас намагаються поставити на коліна, посварити, зневірити. Проте Україна ніколи не здається, як не здається і вся команда Укрзвіт!

 

Хоча війна і вносить свої корективи, розсіюючи нашу команду по всій Україні, але ми завжди на зв'язку, готові вислухати, допомогти та підтримати. Ми не закриваємося та не здаємося, ми завжди готові були допомогти усім своїм клієнтам, яких дуже цінуємо, а тепер ще й Українській армії.

 

Не маючи змоги працювати в офісах на своїх робочих місцях, наразі ми вирішили це замінити іншим, зробити свій внесок в перемогу! Ще на початку війни, від усього колективу було перераховано немалу суму коштів на поміч ЗСУ! Разом з вами ми зробимо це знову!

Кожен в Укрзвіті зараз здобуває нові уміння та навички: чоловіки відстоюють право на життя та свободу в тер.обороні, вони готують укріплення, встановлюють блок-пости, риють окопи і оберігають наш сон.

Жіноча частина розділилась на команди та допомагає волонтерам по всій Україні, одні плетуть маскувальні сітки для військових, на сьогодні вже сплетено велику кількість метрів для того, аби наші військові могли маскувати зброю та важку артилерію! Інші, навчилися робити консерви і старанно закручують щоденно сотні банок, щоби Збройні Сили України завжди мали смачний обід, приготований з любов'ю української жінки. Ще одна команда займається збором гуманітарної допомоги для київських шпиталів, ми постійно відвозимо до Києва їжу, ліки, одяг та чисту постіль для тих хто цього потребує.

І, звичайно, як спеціалісти в IT-сфері, ми допомагаємо вести кібер-війну проти країни, яка так бездушно нищить все, що ми любимо. Команда Укрзвіт, як завжди згуртована, хоча й знаходиться у різних містах України, але це не заважає бути разом, тому що Укрзвіт розуміє, про що Україна мріє!

 

 Слава  Україні!