Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Сплата податків з особистої картки

20/02/20

Сплата податків з особистої картки

Сплата податків з особистої картки

 

Сплата податків інколи перетворюється у справжній кошмар і жах для підприємця, особливо початківця, коли все доводиться вивчати з нуля. Окрім заповнення декларації виникає питання - як саме платити? Нещодавно податкова залишила коментар щодо сплати податків з карти, яка не належить підприємцеві.

 

Так, відмітили, що сплачувати податки за допомогою платіжного терміналу можно лише використовуючи власну картку. У випадку, якщо податок було сплачено не з картки фізичної особи, яка здійснює діяльність, кошти зависнуть як нез'ясовані. Тобто, формально ви матимете гроші на балансі, але оскільки платник був інший - навіть з вірним призначенням платежу, як сплата податку вони не зарахуються.

 

Для того, аби щось зробити з цими коштами необхідно буде додатково звертатись в податкову, писати заяви з проханням спрямувати суму в рахунок сплати податку. Найбільше небезпека тут - немає повідомлень про те, що кошти не пішли в сплату податків. І оскільки сплати не було - починає нараховуватись пеня і штраф. Як наслідок - сплативши кошти на рахунок податкової, ви ще маєте бігати з заявами, сплачувати штрафи та шукати вихід. Аби такого не відбулося, необхідно завжди звертати увагу на декілька речей:

  • Призначення платежу;
  • Реквізити;
  • Платіжна картка або рахунок.

 

А ще простіше - проводити такі оплати, разом з податковою звітністю, через веб-сервіси, як СОТА або Медок - тоді ваші кошти зі стовідсотковою ймовірністю потраплять на потрібний рахунок вчасно.

 

Дізнатись більше про M.E.Doc

 

Дізнатись більше про СОТА

 

Отримати кваліфікований електронний підпис