Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

УВАГА! ЗМІНА ЦІН НА МОДУЛЬ "ЗВІТНІСТЬ"

18/01/17

УВАГА! ЗМІНА ЦІН НА МОДУЛЬ "ЗВІТНІСТЬ"

УВАГА! ЗМІНА ЦІН НА МОДУЛЬ "ЗВІТНІСТЬ"
Шановні користувачі!

Ми надзвичайно вдячні вам за те, що ви залишаєтеся з нами протягом стількох років. Ви надихаєте нас щодня докладати все більших зусиль та незмінно підвищувати рівень сервісу, і саме тому ми не можемо дозволити собі не виправдати ваших сподівань.

Вже більше 4 років, незважаючи на складну економічну ситуацію, стрімке падіння національної валюти та збільшення фонду оплати праці, ми утримували вартість програми на єдиному рівні.

Щоб зберегти людський ресурс для подальшої підтримки та розвитку програми, ми збільшуємо її вартість. Дивитися новий прайс

Ми попереджаємо вас заздалегідь, щоб ви могли продовжити термін дії програми. Сплатити за старою ціною можливо до 01.02.2017р.

Як і кожен свідомий українець, ми сподіваємося на зменшення впливу негативних чинників на наш з вами побут та роботу, покращення економічної ситуації в Україні в цілому. Але як би не складалося життя, ми обіцяємо вам продовжувати покращувати наші програмні рішення та надавати якісну підтримку та допомогу у будь-яких професійних питаннях.