Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

УВАГА!!! ЗОВСІМ СКОРО НА ПРАВОМ БЕРЕЗІ!

11/05/16

УВАГА!!! ЗОВСІМ СКОРО НА ПРАВОМ БЕРЕЗІ!

УВАГА!!! ЗОВСІМ СКОРО НА ПРАВОМ БЕРЕЗІ!

Спекотне відкриття в Києві

 

  Червень 2016 року для київських працівників фінансової сфери, керівників підприємств і співробітників відомчих установ ознаменується довгоочікуваною подією - відкриттям нового офісу компанії «Укрзвіт» на правому березі столиці. Захід проходитиме за адресою Київ, вул. Лєскова 3А. Орієнтир - будівля Державної податкової інспекції Печерського району.

 

  На відкриття запрошуються всі, хто вже освоїв програму електронного документообігу M.E.doc або тільки планує ввести програмне забезпечення в свою роботу. Організатори заходу познайомлять гостей з новими розробками і принципом роботи нового офісу.

 

  Нагадаємо, що компанія «Укрзвіт» здійснює свою діяльність з 2011 року, пропонуючи своїм клієнтам точні і якісні розробки від програмістів «Інтелект-Сервіс».

 

До уваги клієнтів в новому офісі будуть представлені:

  • Програма електронного документообігу M.E.Doc (придбати її можна як окремими модулями, так і в повному комплекті).
  • Антивірусне програмне забезпечення «Панда».
  • Знайома фінансистам програма 1С в оновленій версії.
  • Розробка «Аверс Бухгалтерія», програма «Сота» і багато інших, які роблять працю співробітників бухгалтерії і керівників підприємств більш продуктивним.

 

  Новий офіс «Укрзвіт», оснащений найсучаснішим обладнанням, дозволить приймати кожного клієнта компанії з ще більшим комфортом. Завдяки розробленій електронній черзі візит в новий офіс буде проходити у зручний для клієнта час. Це гарантовано виключає довге очікування і втрату часу, що так важливо для кожного співробітника фінансової сфери.

 

  Працюючи з «Укрзвіт», ви зможете оптимізувати свою працю, раціонально використовуючи робочий час. А співробітники компанії нададуть професійну допомогу на всіх етапах освоєння нового програмного забезпечення. Дізнатися докладніше про роботу компанії можна по телефону

+380 44 228 13 73.

 

«Укрзвіт» — новий офіс для професіоналів.