Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73
 • м. Київ (044) 228-13-73 вул. Миколи Лєскова 3А
 • м. Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київский Шлях, 86
 • м. Вишневе (044) 361-48-34 вул. Вишнева, 36
 • м. Київ (044) 228-13-73 вул. О. Кошиця 7-А
 • м. Бровари (044) 221-13-73 вул.Киевська, 227
 • м. Вишгород (044) 227-13-73 просп. Т.Шевченка, 2-Д

Захист інформації "M.E.Doc IS"

Захист інформації "M.E.Doc IS"

 

Розробник «M.E.Doc IS» розуміє, як важливо для Клієнтів бути впевненими в тому, що їхня інформація надійно захищена і не доступна стороннім особам. З самого першого дня роботи комп'ютерної програми ми забезпечуємо захищений електронний документообіг – як з контрагентами, так і з державними органами. Ми зобов'язуємося це робити завжди, щоб кожен користувач нашого програмного забезпечення був переконаний, що

«M.E.Doc IS» = НАДІЙНІСТЬ

Для вищого ступеня збереження ваших даних у програму «M.E.Doc IS» вбудовано засіб криптографічного захисту «Надійний засіб електронного цифрового підпису», який пройшов державну експертизу в сфері криптографічного захисту інформації і повністю відповідає вимогам законодавства.

Ви завжди можете бути впевнені в юридичній значимості, цілісності та авторстві документа – за це відповідає технологія електронного цифрового підпису (ЕЦП). «M.E.Doc IS» підтримує роботу з сертифікатами електронного цифрового підпису більшості працюючих в Україні акредитованих центрів сертифікації ключів. ЕЦП формується і перевіряється відповідно до державного стандарту ДСТУ 4145-2002. Формат підписаних документів відповідає вимогам наказу Міністерства юстиції України № 1236/5/453 від 20.08.2012 р.

Конфіденційність інформації при обміні електронними документами забезпечується їх шифруванням за допомогою криптографічного алгоритму, затвердженого державою (ДСТУ ГОСТ 28147: 2009). Формат зашифрованих повідомлень відповідає вимогам наказу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації № 739 від 18.12.2012 р Відповідно до цього наказу для шифрування інформації використовується свій окремий сертифікат відкритого ключа шифрування, який не використовується для накладання електронного цифрового підпису.

Алгоритми та формати, реалізовані в програмному комплексі «Надійний засіб електронного цифрового підпісу», відповідають державним стандартам і технічним вимогам, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації № 05/02 / 02-2601 від 17.07.2014 р.

При відправці до державних органів (наприклад, до Державної фіскальної служби) підписаний і зашифрований електронний документ упаковується в транспортний контейнер, формат якого затверджено відповідним наказом державного органу-одержувача (Наказ ДПА України от 12.07.10 № 499).

СДО - наша особлива розробка для Вашого комфорту

Як і всі наші додаткові розробки, сервер електронного документообігу (СДО) створювався для того, щоб Ви отримували ще більше комфорту під час роботи в програмі. Це спеціальний сервер, який служить для прискорення процесу обміну документами між користувачами програми «M.E.Doc IS». Крім цього СДО пропонує такі вигоди:

 • Аутентифікація контрагента тільки по унікальному поєднанню полів ЄДРПОУ + код філії.
 • Доступ до документів можливий тільки після входу в систему з чинним сертифікатом ЕЦП.
 • Не потрібно знати електронну пошту контрагента.
 • Не потрібно зв'язуватися з контрагентом для передачі документа.
 • Документ доставляється автоматично на прийомі пошти в програмі.
 • При зміні електронного ящика не потрібно нікого повідомляти, сервер самостійно знає, кому потрібно віддати документ при запиті.


«M.E.Doc IS» зв'язується з сервером документообігу (СДО) по двох каналах зв'язку: HTTP або e-mail. Спосіб роботи змінюється автоматично залежно від поточних можливостей доступу програми до мережі Internet. Пріоритетним є пряме з'єднання (HTTP), так як воно є гарантованим способом доставки документа. Якщо кореспонденція надсилається поштою, то вона проходить велику кількість проміжних серверів різних власників, кожен з них може припинити процес доставки (лист може бути видалено як спам або втрачено при регламентних роботах поштових серверів).

При використанні прямого з'єднання програма відправника підключається безпосередньо до СДО і передає туди зашифрований документ. Відправник отримає повідомлення про те, що документ відправлено, а сам документ набуває відповідний статус - «Відправлено», після чого «M.E.Doc IS» відключається від СДО. Одержувачу приходить повідомлення, що його очікує документ на СДО, і він забирає його з сервера в свою програму і розшифровує на свої сертифікати ЕЦП.

Як бачите, схема документообігу через СДО проста і зрозуміла. Вона спрощує процедуру доставки документа Вашому контрагенту, виключає можливість перехоплення та/або розшифровки третіми особами.

Увага! Власники сервера і співробітники компанії-розробника не мають доступу до документів на СДО. Вони можуть бути розшифровані і прочитані тільки одержувачем, на сертифікат якого ці документи були зашифровані.