Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Про компанію

Наші співробітники

 

«УКРЗВІТ» — українська компанія, задіяна в галузі інформаційних технологій, яка надає клієнтам програмні комплекси для ведення бухгалтерії та електронного документообігу.

 

Центральний офіс розташований в Києві на правому березі. Філіальна мережа складається з офісів у містах: Бровари, Бориспіль, Вишневе, Вишгород і Київ лівий берег. Свою діяльність компанія веде з 2011 року.

 

Історія

 

1 квітня 2011 року — дата реєстрації ТОВ «Укрзвiт» і відкриття першого офісу в місті Бровари Київської області.

 

 

1 серпня 2011 року — дата відкриття нового офісу у місті Бориспіль. За рахунок розвантаження менеджерів Броварського офісу і збільшення штату спеціалістів компанія змогла обслуговувати більше клієнтів.

 

 

1 листопада 2011 року — дата відкриття філії в місті Вишневе. Керівництвом компанії було прийняте рішення відкрити філію в місті Вишневе для зручності клієнтів міст, розташованих поруч.

 

 

19 листопада 2014 року — дата відкриття офісу в місті Вишгород. Це дозволило охопити околиці Києва і розширити цільову аудиторію. Послуги «Укрзвiт» стали доступні практично усім підприємцям Київської області. В декілька разів швидше вони змогли отримати цифровий підпис і здавати звіти в держоргани за допомогою програмного забезпечення.

 

 

15 серпня 2015 року дата відкриття першого офісу в Києві, офіс знаходиться на лівому березі по вулиці О.Кошиця, в пішій доступності від метро Харківська. В цьому офісі, як у інших, вас зустрінуть привітні менеджери і з радістю допоможуть підібрати програмне рішення, що підходить саме для вашого бізнесу.

 

1 травня 2016 року власники «Укрзвiт» відкривають ще один офіс в місті Київ. Він знаходиться — на вулиці Лєскова — відрізняється дизайнерським ремонтом.

 

 

Для зручності клієнтів встановлено комп'ютер, за допомогою якого підприємці можуть сформувати й роздрукувати виписки або здати звіти безпосередньо в офісі. Також доступний термінал самообслуговування, де можна швидко сплатити послуги без черги. Будь-яку послугу клієнт отримує протягом 15 хвилин. А якщо в момент очікування йому заманеться випити філіжанку ароматної кави, достатньо замовити її в кав'ярні, що належить офісу.

 

 

На початок 2020 року компанія має власні: відділ продажів і відділ технічної підтримки. Загалом тут працюють 25 сертифікованих співробітників. Вони періодично проходять навчання по всіх продуктах і модулях, підтверджують кваліфікацію постійними іспитами. У кожного спеціаліста є сертифікати, що засвідчують проходження навчання.

 

Діяльність

 

Компанія «Укрзвiт» займається продажем та обслуговуванням:

• програмного забезпечення для електронного документообігу: M.E.Doc, «Сота»,«FlyDoc»;

• програмного забезпечення для бухгалтерсmкого обліку: «1С:Підприємство» и уся лінійка BAS;

КЕП (електронний підпис);

Токенів — захищених носіїв для електронного підпису.

 

Перші продукти, які компанія запропонувала своїм клієнтам, були: програма M.E.Doc і кваліфікований електронний підпис.

 

Далі лінійку продуктів поповнило ПЗ «1С:Підприємство», ЕДО M.E.Doc, потім веб-версія M.E.Doc — «Сота». В 2020 році підприємцям став доступний програмний реєстратор розрахункових операцій «Сота Каса» і ПРРО Cashalot.

 

Клієнти можуть отримати додаткові послуги:

кваліфіковане навчання по роботі з програмним забезпеченням;

виїзд спеціаліста для встановлення і налаштування ПЗ;

віддалені консультації, приймання заявок на видачу електронного підпису.

 

Фахівці консультують телефоном, по електронній пошті, в чаті програми M.E.Doc, в месенджері Viber. Також клієнт має змогу замовити зворотній дзвінок на сайті.

 

Клієнтська база

 

Сформованої клієнтської бази на момент виходу компанії «Укрзвiт» на ринок не було. Фахівці допомагали підприємціям переходити на електронну звітність швидко й кваліфіковано – це допомогло отримати перших клієнтів.

 

Для зручності підприємців співробітники компанії «Укрзвiт» знаходились в управліннях Державної фіскальної служби. Вони консультували з приводу роботи з електронними звітами й видавали ключі КЕП. Біля 50% клієнтів прийшло за відгуками підприємців, які вже стали постійними.

 

Таким чином на кінець 2013 року в базі обліковувалось більш як 3000 підприємств. Зараз кількість клієнтів невпинно зросатє. Завдяки грамотному менеджменту, наявності всіх необхідних продуктів для автоматизації бізнес-процесів і високої клієнтоорієнтованості до 2019 року клієнтами стало 25 000 підприємств малого й середнього бізнесу.

 

Нагороди

 

Щорічно в Україні проводяться конференції розробника програмного забезпечення, на яких приймають участь і його партнери, в тому числі й «Укрзвiт».

До 2016 року кращі з них отримували нагороди.

 

Компанію УКРЗВІТ було нагороджено в номінаціях:

• 2012 рік — «Відкриття року»;

 

 

• 2013 рік — «Бронзовий партнер»;

 

 

• 2014 рік — «Золотий Партнер»;

 

 

• 2015 рік — «Золотий Партнер»;

 

 

• 2016 рік — «Кращий Партнер».