Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Оновлення M.E.Doc (Медок)

 
M.E.Doc: установка оновлень
 

Версія оновлення

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.003

Дане оновлення може встановлюватись довше, аніж попередні, проте обов’язково дочекайтесь завершення оновлення. Інакше цілісність бази даних не гарантується

Детально

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.002

Оновлено довідники, додано нові форми, доопрацьовано механізм встановлення з’єднання з БД Firebird для мережевої версії програми

Детально

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.001

Довгоочікуване оновлення, в якому реализовано підтримку СУБД Firebird 3.

Детально

Завантажити

Оновлення до версії 10.00.029

Підготовче оновлення для переходу на оновлену платформу. Містить необхідні компоненти: dotNet Framework 4 і Visual C++ 2010 Service Pack 1

Детально

Завантажити

 

Своєчасна установка оновлень M.E.Docгарантія правильного оформлення документації

 

Переваги установки оновлень M.E.Doc:

  • Розробники програми постійно відстежують зміни в українському законодавстві, оперативно й коректно вносять відповідні модифікації в програму.
  • Форми нових або змінених бланків звітності регулярно додаються в програму. Це можна зробити й самостійно в ручному режимі, але при цьому витративши час на пошук останніх затверджених форм.
  • Нововведення, прописані в програмі, скорочують час на аналіз законодавства й дозволяють відразу вносити дані в уже змінені форми.
  • Установка оновлень унеможливлює помилки в документах через необізнаність у нововведеннях.

 

Оновлення програми відбувається автоматично або в ручному режимі

При появі актуального оновлення в програмі M.E.Doc з'явиться повідомлення натиснувши на нього програма почне автоматично оновлюватися, Вам потрібно буде просто слідувати підказкам і чекати :)

 

Перед оновленням мережевої версії M.E.Doc зверніть увагу, що всі дії з оновлення програми відбуваються на серверній частині. Тому слід закрити всі робочі станції, інакше ті дані, які в них містяться, не будуть збережені. Повторний запуск програми після оновлення приведе до того, що вслід за серверною частиною модифікуються і робочі станції.

Установка оновлень

Щоб оновити програму M.E.Doc, потрібно виконати таку послідовність дій:

обрати потрібне оновлення 

2. У вікні попередження системи безпеки комп'ютера потрібно запустити розширення, активувавши кнопку «запустити». Якщо вікно не відкрилося автоматично, перейдіть в папку тимчасового сховища й запустіть файл вручну.
 
 
3. У новому вікні запитується адреса в каталозі системи, за якою буде встановлено оновлення. Необхідно підтвердити запропонований шлях або прописати свій. У вікні «Вибір оновлення» система сповіщає про можливі версії установки оновлення. Якщо розширення не відповідає вимогам, необхідно повернутися на сайт і пройти шлях ще раз.

 
4. У цьому ж вікні описані модифікації в модулях документів, які внесені відповідно до змінених норм законодавства. Ознайомившись з ними, натисніть кнопку «Далі» для продовження установки.

 
 
5. Після завершення оновлення система пропонує ще раз ознайомитися зі змінами, внесеними розробниками в нову версію. Натискання кнопки «Ок» відкриє програму й оновить робочі станції (якщо це мережева версія).

 
 
Розробники програмного забезпечення рекомендують регулярно оновлювати продукт. Це допоможе уникнути помилок в оформленні документації та скоротить час на вивчення нововведень.

 
Увага! M.E.Doc оновлення відбувається на серверної частини. При оновленні робочі станції повинні бути вимкнені, оскільки вони закриються автоматично без збереження даних. Як тільки оновиться серверна частина і ви запустите програму, робочі станції також оновляться.
 

Тепер у вас стоїть остання версія «Медок», в якій зібрані найактуальніші дані про нововведення в українському законодавстві в сфері оподаткування. Оновлення виходять своєчасно, щоб ви могли відразу отримувати всю корисну інформацію в одній програмі. Таким чином, максимально полегшується ведення документації:

  •  вам не потрібно шукати нові правильні бланки (вони вже є в програмі);
  •  скорочується час їх заповнення завдяки ознайомленню з усіма нововведеннями;
  •  зменшується число повернень документів з помилками через незнання нововведень.

 

Для вашої зручності, ми зібрали відповіді на найбільш поширені питання, пов'язані з програмою. Знайти всю необхідну інформацію можна за посиланням https://ukrzvit.ua/m_e_doc/faq.

Отримуйте задоволення від роботи з вашим «електронним помічником» в звітних справах і працюйте продуктивно!