Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Оновлення M.E.Doc (Медок)

 

Версія оновлення

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.021

В даному оновленні розширено функцію опрацювання первинних документів за посиланням. Реалізовано механізм відправки посилання на первинний документ контрагентам, для яких відсутня можливість електронного документообігу.

Доопрацьовано можливість одночасно підписувати документ за допомогою сертифіката, що згенерований у файл, та сертифіката, що зберігається на захищеному носії.

Оновлено довідники, додано нові форми, оновлено існуючі.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.020

У зв'язку зі створенням Державної податкової служби України оновлено довідник Договори з податковими інспекціями. Актуалізовано реквізити Договорів про визнання електронних документів у формі J/F1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів

Доопрацьовано механізм відновлення резервної копії формату ZBF з урахуванням актуальних сертифікатів контролюючих органів.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.019

У зв'язку з реорганізацією Державної фіскальної служби України, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 р. №537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби»:

  • у розділах, підрозділах, довідниках програми назву Державна фіскальна служба (ДФС) замінено на Державна податкова служба (ДПС).
  • оновлений довідник Податкові інспекції (довідник територіальних органів ДПС). Довідник підключений у Картці підприємства - розділ Підприємство - група Контролюючий орган - поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля (F5).
  • додано нові версії бланків та оновлено існуючі (змінено назви реквізитів, що містять код, назву органу ДФС).

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.018

Дане оновлення містить оновлений сертифікат для зашифрування повідомлень на ДПС.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.017

В даному оновленні змінено деякі форми ДФС та звітності державних підприємств.

Доопрацьовані модулі Первинні документи, Банківський модуль, Адміністрування, експорт та імпорт даних.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.016

В даному оновленні доопрацьовані модулі Облік Акцизного податку, РРО, Банківський модуль, Інтеграція, Адміністрування, Зарплата.

Змінені форми ДФС, звітності державних підприємств. Оновлені довідники.

 

Деталі

Завантажити

 

Оновлення, які вийшли раніше, розташовані нижче:

 

Версія оновлення

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.015

В даному оновленні додано нові форми звітності. Доопрацьовано форми звітності з ЄСВ. Доопрацьовано бланки та відкореговано контролі для звітності державних підприємств.

У таблиці розділів Встановлені сертифікати та Заявки на сертифікати додано колонку Захищений носій. У колонці відображається спосіб генерації сертифіката: у файл або на захищений носій. Якщо сертифікат згенеровано на захищений носій, у колонці проставляється позначка.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.014

В даному оновленні внесено зміни у форми та виправлені контролі для звітності державних підприємств.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.013

В даному оновленні додано нові форми і довідники, розширено функціонал для роботи з акцизними накладними.

Оптимізовано формування Журналу прийому вхідних повідомлень при опрацюванні великої кількості первинних документів у сервісі Універсальної автоматичної обробки.

На робочих станціях користувача доопрацьовано роботу з токенами, що підключені безпосередньо до серверу.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.012

В даному оновленні додано нові форми і довідники, що стосуються акцизного податку на спирт.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.011

В модулі Облік акцизного податку додано нові розділи Реєстр ліцензій (пальне) та Реєстр акцизних документів (спирт етиловий). Назву розділу Реєстр акцизних документів змінено на Реєстр акцизних документів (пальне).

Для зручності користувачів у модулі Облік ПДВ додано можливість здійснення звірки документів з Єдиним реєстром податкових накладних.

Для клієнтських станцій у клієнт-серверному режимі роботи реалізовано паралельну роботу з токенами, підключеними як до самого фізичного серверу, так і до ПК клієнтської станції.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.010

В даному оновленні додано нові форми бланків, які стосуються РРО.

Реализовано можливість експорту опису полів шаблонів первинних документів. В Реєстрі документів РРО розширено набір атрибутів, за якими виконується пошук. Доопрацьовано інтерфейс вікна введення/редагування даних довідника Перелік РРО.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.009

В даному оновленні реалізовано можливість багатостороннього обміну первинними документами. За допомогою цієї функції документи можуть бути надіслані визначеній кількості отримувачів. Користувачі можуть реалізувати обмін Е-ТТН, багатосторонніми договорами тощо. Внесено відповідні зміни в шаблони первинних документів.

Оптимізовано роботу сервісу Автоматична обробка документів, оновлено довідники, додані нові форми.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.008

В даному оновленні змінено адресу WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом ДФСУ (протокол SOAP).

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.007

В даному оновленні додано новий модуль РРО. Він містить розділи: Реєстр документів РРО і Довідники. Розділ Реєстр документів РРО призначений для створення, редагування і зберігання документів по РРО, з метою їх реєстрації в ДФС. Також в розділі будуть зберігатись документи по РРО, отримані від ДФС.

Оновлено відповідні довідники, додано нові форми.

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.006

В даному оновленні додано новий розділ для подання звітності в електронному вигляді — Укрбуд, адресна книга доповнена електронною адресою центру обробки електронної звітності Укрбуд. Для форм, які створюються у модулі Звітність та передбачають підписання уповноваженими особами, у розділі Підпис — Звітність додано нові комплекти підписів:

  • Відповідальна особа — Печатка;
  • Відповідальна особа.
Оновлено відповідні довідники, додано нові форми, налаштування типів підписів

 

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.005

Головні зміни в даному оновленні стосуються реєстрації РРО в електронному вигляді із застосуванням КЕП. Оновлено відповідні довідники, додано нові форми, налаштування типів підписів

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.004

В даному оновленні доопрацьовано і покращено механізм створення резервної копії, оптимізовано роботу сервісу Універсальна автоматична обробка, оновлено довідники, додані нові форми

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.003

Дане оновлення може встанавлюватись значно довше ніж звичайно, обо'вязково дочекайтеся завершення оновлення. Інакше цілісність бази даних не гарантується.

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.002

В поточному оновленні доопрацьований механізм встановлення з'єднання з БД Firebird для мережевої версії програми, оновлено довідники, додані нові форми

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 11.01.001

Довгоочікуване оновлення, в якому реалізована підтримка СУБД Firebird 3

Деталі

Завантажити

Оновлення до версії 10.00.029

Підготовче оновлення для переходу на нову платформу. Містить необхідні системні компоненти: Microsoft .NET Framework 4 і Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1

Деталі

Завантажити

 

Своєчасне встановлення оновлень M.E.Doc — гарантія вірного оформлення документації

 

Переваги встановлення оновлень M.E.Doc:

  • Розробники програми постійно відстежують зміни в українському законодавстві, оперативно й коректно вносят відповідні модифікації в програму.
  • Форми нових або змінених бланків звітності регулярно додаються в програму. Це можливо виконати і самостійно вручну, але витративши при цьому значний час на пошук нових затверджених форм.
  • Новації, прописані в програмі, скорочують час на аналіз законодавства і дозволяють одразу вносити дані у вже змінені форми.
  • Встановлення оновлень виключає можливість помилок в документах через необізнаність з новаціями.