Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

MEDoc | Медок — модуль Звітність до НБУ для небанківських установ

Звітність до НБУ для небанківських установ

 

З 1 липня 2020 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 р. № 79 IX, який відомий також як "Закон про спліт".

 

Одним із нововведень даного законотворчого документу є електронне звітування до регулятора (Національного банку України) від небанківських фінансових установ. До таких відносяться факторингові, лізингові, страхові компанії, кредитні спілки, ломбарди тощо.

 

Наголошуємо, що звітування відбуватиметься виключно в електронній формі за формами та у терміни, що визначені регулятором на офіційному сайті.

 

Для того, аби зекономити ваш час та нерви, M.E.Doc (Медок) пропонує вам новий модуль Звітність до НБУ небанківських установ.

 

Все, що вам потрібно - це зареєструватись на порталі НБУ, оскільки реєстраційні дані будуть використовуватись програмою для подання звітності. Тобто, ви і надалі працюватимете у звичній програмі, заповнюватимете звіти у знайомому інтерфейсі, використовуючи зрозумілі показники, а не їх цифрові коди. Медок сам проконтролює правильність заповнення, допоможе накласти КЕП та відправити звіт регулятору.

 

Вартість модулю складає 652 грн./рік