Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Перелік документів

Необхідні умови отримання ЕЦП 
 
Якщо Ви прийшли до висновку, що електронний віртуальний підпис і віртуальна система документообігу для Вас просто необхідні, то ми проінформуємо Вас, які папери Вам потрібно "захопити" з собою в акредитований орган, щоб процедура набуття віртуального підпису не зайняла у Вас багато часу і пройшла без будь-яких проблем. Хочемо зробити наголос на тому, що список позначених нижче паперів вважається "аксіомою" і пропуск хоча б однієї з них, може потягнути за собою відмову акредитованого органу видачі у наданні Вам ЕЦП. 
 
Ми змушені донести до Вас, що всі затверджені законодавчими актами папери, вважаються обов'язковими і ніякий орган з видачі віртуального підпису не зможе Вам скоротити їх список. Тому чітко дотримуйтесь процедури подачі і тоді Ви позбудетеся будь-яких труднощів з одержанням. 
 
Якщо Ви хочете дотримуватися норм закону і не переступати їх, то ми забезпечуємо Вас списком важливих паперів, які повинні Вами подаватися в акредитовані органи. Усі вони розділені за вимогами, що відповідають, розділам для Вашого комфортного використання: 

 

Зі зразками документів можна ознайомитися за посиланням.

Як здавати електронну звітність