Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Перелік документів на отримання ЕЦП | КЕП

Перелік документів

 

Необхідні умови отримання КЕП

 

Якщо Ви дійшли висновку, що електронний віртуальний підпис і віртуальна система документообігу для Вас просто необхідні, то ми проінформуємо Вас, які папери Вам потрібно "захопити" з собою до акредитованого органу, аби процедура набуття віртуального підпису не зайняла у Вас багато часу і пройшла без жодних проблем. Хочемо наголосити на тому, що список наведених нижче паперів вважається "аксіомою" і пропуск хоча б одного з них, може потягнути за собою відмову акредитованого органу видачі у наданні Вам КЕП.

Ми змушені довести до Вас, що всі затверджені законодавчими актами папери, вважаються обов'язковими і жоден з органів видачі віртуального підпису не зможе Вам скоротити їх список. Тому чітко дотримуйтесь процедури подачі і тоді Ви позбудетеся будь–яких труднощів з одержанням.

Якщо Ви хочете дотримуватися норм закону і не порушувати їх, то ми забезпечимо Вас списком необхідних паперів, які Ви маєте подавати в акредитовані органи. Усі вони розділені за вимогами, що відповідають розділам для Вашого комфортного використання:

 

Зі зразками документів можна ознайомитись за посиланням.

 

Як здавати звітність в електронному вигляді

 

Кваліфікований електронний підпис Київ Лівий Берег

Кваліфікований електронний підпис Бориспіль

Кваліфікований електронний підпис Вишневе

Кваліфікований електронний підпис Київ Правий Берег

Кваліфікований електронний підпис Бровари

Кваліфікований електронний підпис Вишгород