Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Чому Панда

Антивірус Панда - це ефективний і надійний захист будь-якого комп'ютерного пристрою, який був спеціально розроблений для його безпеки. Унікальне рішення дозволить захистити: 
 
• Смартфони (на базі Android) 
• Планшетники (на базі Android) 
• PCs 
• Комп'ютери Mac 
 
   Приймаючи рішення купити антивірус панда 2015, Ви зможете захистити свої персональні дані на домашньому ПК та конфіденційну інформацію в офісі, незалежно від типу використовуваного пристрою. Система має унікальну здатність відновлювати ПК, дозволяючи запускати персональний комп'ютер у безпечному режимі і при необхідності швидко вилікує його в критичній ситуації. Завдяки антивірусній програмі також можливий ефективний захист домашнього комп'ютера від веб-атак і будь-якого небажаного контенту у вигляді порнографії чи пропаганди наркотиків. 
 
   Panda Global Protection 2015 забезпечить збереження документів, а також конфіденційні дані, доступні на ПК, запобігаючи крадіжці інформації під час використання мережі Інтернет. Унікальна і популярна програма допоможе уникнути інтернет-шахраїв, що займаються крадіжкою персональних даних, фішингом, а також іншими поширеними кібер-злочинами. 
 
Нові можливості оптимізації 
   Антивірусна програма Panda Global Protection 2015 дозволить оптимізувати і оновити персональний ПК, кожен раз під час роботи забезпечуючи максимальний рівень безпеки. Для цього вона передбачає використання всіх необхідних засобів і методів захисту, які дозволять уникнути негативних наслідків від шкідливого ПЗ, що постійно розробляються і використовуються кибер-злочинцями в корисливих або шкідливих цілях. 
 
Користувачі Mac: 
   Антивірус Panda Global Protection 2015 сьогодні зможе запропонувати користувачам Mac високоефективний захист від будь-яких шпигунських програм, вірусів, а також інших інтернет-загроз. Вся справа в тому, що користувачі Mac на даний момент також залишаються уразливими до інфекцій, як і користувачі ПК, тому змушені завчасно потурбуватися про захист своїх персональних даних. Антивірусна програма Панда зможе забезпечити захист навіть самих останніх і затребуваних версій пристроїв Mac, а зокрема iPad, iPhone і iPod в разі їх підключення до мережі Інтернет.