Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. Миколи Лєскова 3А
  • м. Бориспіль (044) 361-48-14 вул.Київский Шлях, 86
  • м. Вишневе (044) 361-48-34 вул. Котовського, 36
  • м. Київ (044) 228-13-73 вул. О. Кошиця 7-А
  • м. Бровари (044) 221-13-73 вул.Киевська, 227
  • м. Вишгород (044) 227-13-73 просп. Т.Шевченка, 2-Д

Продукти 1С

Різні програмні продукти від компанії 1С.

Компанія 1С є одним з найвідоміших розробників програмних рішень для багатьох сучасних компаній і організацій. Тому в цьому матеріалі ми хочемо представити Вам основні розробки 1С, які вже зараз можна сміливо брати на озброєння на будь-якому сучасному підприємстві.

1С: Бухгалтерія (восьма версія)

Цей програмний продукт широко використовується багатьма вітчизняними компаніями, так як він дозволяє повністю автоматизувати формування податкової та бухгалтерської звітності на них, незалежно від сфери їх діяльності (виробництво, різні види торгівлі, надання послуг). Більш того, цю версію ПО можна сміливо порекомендувати підприємцям, для яких застосовуються різні системи оподаткування. Наприклад, йдеться про загальну або спрощену системах оподаткування. Характерною особливістю програми від 1С для України є те, що вона повністю відповідає всім виданим нашою державою законопроектам і актам, що стосуються сфери ведення податкового і бухгалтерського обліку, тому покупка і установка цього продукту буде гарною інвестицією грошових коштів для будь-якого підприємця.

1С: Управління торгівлею (восьма версія)

Дану програму рекомендується купувати всім власникам торгових підприємств, які працюють на території нашої країни. Якщо бути зовсім вже точними, то це певний модуль, який входить в глобальне ПО від 1С під назвою «Підприємство», яке є інструментом підвищення ефективності роботи і функціонування будь-якого сучасного торгового підприємства. Продукт «1С: Управління торгівлею» дає можливість налагодити процеси формування управлінської та оперативної звітності, а також механізми планування та аналізу скоєння більшості торгових операцій. В комплексі це програмне забезпечення сприятливо впливає на роботу будь-якого торгового підприємства і забезпечує ефективну роботу його персоналу.

Список процесів, оптимізацією яких займається це ПО, наведено нижче: Якщо Ви хочете добитися максимальної продуктивності від роботи свого персоналу і компанії в цілому, то Вам в обов'язковому порядку потрібно придбати цей програмний продукт. Він надає просто необмежені можливості для бізнесу, серед яких варто відзначити: управління ціноутворенням і товарообігом всередині компанії, підготовку всіх необхідних документів та видаткових накладних, контроль за процесами формування і виконання замовлень, аналіз складських запасів, планування поповнення складу і так далі. Тільки ця програма зможе допомогти зв'язати між собою різні підрозділи в компанії і згуртувати їх в єдину команду з конкретними і досяжними цілями.

 
 
 

1С: Управління торговим підприємством (восьма версія)

Даний програмний продукт призначений для всіх типів підприємств, які займаються комерційною діяльністю на території України. Основною метою цього ПЗ є автоматизація процесу управлінського обліку в компанії. Ця програма включає в себе ряд модулів, за допомогою яких можна виконувати і автоматизувати наступні роботи: складання оперативної, податкової, бухгалтерської та управлінської звітності; проводити облік системи нарахування з / п і кадрів на підприємстві; планувати і аналізувати торговельні операції тощо.

1С: Зарплата і управління персоналом (восьма версія)

Цей програмний продукт використовується для автоматизації роботи відділу кадрів на підприємствах. Він повністю сумісний з іншими програмами від 1С, тому робота з ним не повинна викликати ніякого дискомфорту.

 
 
 
 

1С: Управління виробничим підприємством

Цей програмний продукт розроблений виключно для використання на виробничих підприємствах. Він враховує специфіку роботи таких організацій та розроблений для оптимізації процесів управління та обліку на них. Сферою його застосування є фінансово-господарська діяльність виробничої організації, а також основні бізнес-процеси, що проходять там.

 
 
 
 
 
 

1С Бориспіль

1С Бровари

1С Вишневе