Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Завантажити антивірус PANDA | Панда

Різні типи антивірусних програм. 
 
На нашому віртуальному порталі ви можете скачати і згодом встановити наступні види антивірусного програмного забезпечення.

Panda Gold Protection

Цей програмний продукт пропонує одну з найбільш надійних ступенів захисту для персональних комп'ютерів і пристроїв на платформі Mac® або AndroidTM. Встановивши такий антивірус, можна назавжди позбутися ризику отримання шкідливого програмного забезпечення на свій електронний девайс або комп'ютер. Цілодобова підтримка користувачів і повноцінний захист всієї без винятку інформації - це лише мала частина того, що може запропонувати Panda Gold Protection. Більш того, хочете збільшити швидкодію свого ПК? Встановлюйте собі цей антивірус прямо зараз.

 

Panda Global Protection 2016

Головні переваги: 
 
1. Висока ефективність роботи. 
2. Цілодобова підтримка. 
3. Надійна і стабільна робота. 
4. Максимальний захист, як самих пристроїв, так і всього цифрового або графічного контенту. 
5. Збільшення швидкості роботи ПК.
 
 

Panda Internet Security 2016
 
Хочете захистити свій пристрій від всіх видів шкідливих програм? Тоді завантажуйте і встановлюйте дане антивірусне програмне забезпечення прямо зараз. Воно гарантує високий ступінь захисту всієї цифрової та графічної інформації на ПК, а також повну конфіденційність всіх даних.
 
 
 
Panda Antivirus Pro 2016
 
Даний програмний продукт забезпечує максимальний ступінь захисту від усіх існуючих шкідливих програм і додатків, а регулярна підтримка та оновлення від розробників, запобіжать проникнення на ваші пристрої навіть самих нових вірусів. Panda Antivirus Pro 2015 захистить Вас від фішингу, мережевих шахраїв і навіть від атак хакерів.

 

Panda Antivirus for Mac
 
 
Головні переваги: 
 
1. Високий ступінь захисту всіх пристроїв на базі Mac OS X. 
2. Можливість активації режиму сканування електронних листів та архівних файлів. 
3.Можливість вибору підходящого режиму сканування файлів: в ручному або автоматичному режимі. 
4. Карантин для всіх інфікованих або підозрілих файлів.
 

 
Panda Mobile Security
 
Найкраща ступінь захисту всіх пристроїв на базі AndroidTM, яка є унікальною в своєму роді і підходить практично для всіх існуючих мобільних телефонів на ринку. Головною особливість цього ПЗ є те, що воно дає своєму власникові можливість віддалено відстежувати місце розташування свого пристрою і блокувати його роботу при необхідності.