Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Супровід (ІТС)

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

  Компанія "УКРЗВІТ" спільно з САБ надають комплексну підтримку та консультацію всім покупцям програмного продукту «1С: Підприємство» на території України. Це робиться для того, щоб у користувачів не було проблем з ефективним використанням та застосуванням цієї програми. Головна умова - це отримання допомоги, яка полягає в купівлі лише офіційної та ліцензійної версії ПО, а також її реєстрація на сайті розробника.

ІТС має ряд переваг, які доступні всім передплатникам даного сервісу:

1. Своєчасне отримання оновлення та виправлень для програмних продуктів 1С:Підприємство. Як абоненту служби ІТС, Вам щомісяця на пошту приходить посилання для установки оновлення.. 
2. Якісна інформаційна підтримка. ІТС включає в себе велику базу різних методичних матеріалів, якими вправі скористатися бухгалтера, кадрові працівники, технічні фахівці і керівники для підвищення свого професійного рівня. 
3. Отримання консультації і допомоги з різних видів питань, пов'язаних зі сферою діяльності конкретно Вашого підприємства.

 

  Якщо ж користувач програмних продуктів від 1С:Підприємство укладе договір ІТС: ПРОФ, то крім усього перерахованого вище він отримає доступ до системи здачі електронної звітності (СЕО). Це дасть йому можливість виконувати наступні операції на своєму підприємстві: 

 
1. Формувати різні види звітності і відправляти їх у відповідні контролюючі органи нашої країни. 
2. Перевіряти правильність заповнення документів (за допомогою вбудованих програмних модулів) і роздруковувати їх прямо на своєму робочому місці. 
3. Отримати електронний цифровий підпис і з його допомогою здійснювати процес шифрування документів перед їх відправкою до контролюючих органів. 
4. Отримувати підтвердження (квитанцію) від регулюючих органів про отримання документів. 
5. Зберігати і берігти звіти на електронних носіях. 
6. Отримувати на регулярній основі офіційні оновлення програмних продуктів від 1С:Підприємства, а також будь-яку консультаційну допомогу щодо вирішення різних питань, пов'язаних з роботою ПЗ від «Укрзвіт».

 

Ціни та розцінки на послуги з ІТС і ІТС: Проф наведені нижче. Хочемо лише повідомити, що при купівлі офіційної версії програми 1С: Підприємство, Ви отримуєте три місяці безкоштовного інформаційно-технологічного супроводу як бонус. Як тільки пільговий період користування підійде до кінця, Ви зможете укласти вже повноцінний договір, загальна вартість якого буде залежати від його виду та тривалості.

Вид договору ІТС

 

ІТС ПРОФ

ІТС ТЕХНО

12 місяців

6450

4500

6 місяців

3450

2400

3 місяці

1800

-

ІТС України ПРОФ пільговий 8 + 4, акція при покупці ПЗ

3810

-

 

Знижки постійним користувачам

Фірма "УКРЗВІТ" надає знижки, для тих хто безперервно легально використовує сервіси ІТС. Якщо у вас є чинний договір ІТС ПРОФ, залежно від його тривалості (3,6,12 міс.), Надається знижка. Наведено максимальна і мінімальна ціна зі знижкою.

Вид договору ІТС, який

плануєте оформляти

Тривалість попереднього договору ІТС

12 міс. або

пільговий 8 +4

6 міс.

3 міс.

(в т.ч. пільговий)

ІТС Україна ПРОФ на 12 місяців

5700 6090 6270

ІТС Україна ПРОФ на 6 місяців

3000 3150 3300

ІТС Україна ПРОФ на 3 місяці

1560 1640 1710

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів

 

044 228 13 73

097 823 73 73

 

 

Детальна інформація про види Договорів ІТС: ТЕХНО і ІТС: ПРОФ 

 Чому ж варто вибрати підписку на ІТС?

  Все дуже просто, якщо ви хочете бути в курсі всіх законодавчих оновлень і змін в галузі надання звітності, які стосуватимуться роботи вашого підприємства, то відповідь на питання очевидна. Погодьтеся, що навіть мінімальна помилка в звіті може привести до великих проблем. Тому підписка на ІТС - це хороша інвестиція грошових коштів, з якого боку не глянь, але і це ще не все, ставши користувачем цього сервісу, можна отримати: 

 
1. Електронну версію журналу «Дебет-Кредит». 
2. Регулярну і постійну підтримку лінії консультацій. 
3. Всілякі матеріали і продукти, що полегшують роботу з додатками 1С:Підприємство. 
4. Офіційні оновлення. 
5. Всі необхідні матеріали для автоматизації податкового та бухгалтерського звіту на підприємстві.


 

то Вам щомісяця на пошту приходить посилання для установки оновлення.то Вам щомісяця на пошту приходить посилання для установки оновлення.