Компания "Укрзвіт"

вул. Олександра Кошиця 7а, офіс 7 (за Дарницькою податковою, вхід навпроти Дарницького районного суду)
Київ
Україна
(044) 228-13-73
(097) 823-73-73

Електронний ключ (токен) для ЕЦП — купити на ukrzvit.ua

Захищений ключ

 

Електронний ключ (токен) для ЕЦП — купити на ukrzvit.ua

 

У зв'язку із введенням в кінці 2018 року нового Закону України «Про електронні довірчі послукги» окремі категорії АЦСК зобов'язані забезпечити збереження своїх електронних ключів виключно на захищених носіях.

Перші попереджувальні листи відносно такої вимоги почали надсилати вже у квітні цього року тим платникам податків, які мали здавати звітність.

 

Як зробити електронний ключ для ЕЦП? (токен)

 

Як створити електронний ключ? Ключ ЕЦП генерується за допомогою криптографічного шифру. Але перш ніж це зробити необхідно відправити заявку для отримання посиленого сертифікату. Якщо заявку погоджено, то слід обрати носій, який використовуватиметься в якості місця зберігання секретного ключа. Токен для ЕЦП здатен забезпечити умови надійного збереження КЕП, попередити будь-які спроби копіювання електронного підпису. Пристрій зовні нагадує USB-флешку або невелику смарт-карту.

Токен має одразу декілька переваг:

• на одному токені може зберігатись один унікальний захищений ключ, тому повністю виключаються шахрайські спроби замінити КЕП або намагання його скопіювати;

• токен є апаратним пристроєм, інформація, збережена на ньому, не відображається на комп'ютерній техніці;

• генерування ключа здійснюється всередині носія, при цьому такий ключ є унікальним, він не підлягає копіюванню;

• накладення ЕЦП на конкретний документ здійснюється всередині такого носія;

• токен захищено надійним паролем, є лише сім спроб його підібрати (це виключає злам захисного пристрою);

• cтрок служби захищеного носія складає не менш 10 років, гарантійний термін – 36 місяців.

 

Електронний ключ (токен) для ЕЦП — купити на ukrzvit.ua — Фото №1 | ukrzvit.ua

 

Як замовити електронний ключ онлайн?

 

Сьогодні замовити електронний цифровий ключ можна не виходячи з дому. Для цього достатньо заповнити форму заявки на сайті "Укрзвіт". Це не займе багато часу і не вимагає спеціальних знань. Після цього спеціаліст компанії зв'яжеться з вами і розповість про подальший порядок дій. На вказану в заяві електронну пошту надійде лист, який містить рахунок на сплату. Після проходження процедури звіряння особистості користувачеві буде згенеровано електронний ключ.

Пристрій для збереження (захищений носій) також можна замовити на сайті компанії "Укрзвіт". Для цього зв'яжіться з консультантом або оберіть підходящу модель самостійно та оформіть замовлення за допомогою форми зворотнього зв'язку. Після олпати токен для ЕЦП можна буде забрати в одному з наших центрів обслуговування або замовити виїзд спеціаліста для отримання електронного підпису на місці.

 

Список осіб, які зобов'язані мати захищені носії

 

ЗУ «Про електронні довірчі послуги» регламентовано, хто має використовувати токени.

Всім власникам КЕП поставлено в обов'язок використовувати для зберігання електронного підпису лише захищені носії.

Зокрема, така вимога висувається щодо:

• нотаріусів;

• державних реєстраторів.

Також така вимога розповсюджується на представників органів державної влади, місцевого самоуправління, керівників підприємств державної форми власності.

У квітні 2019 року розпочалася перевірка виконання вимог законодавства. У контролюючих органах перевіряється факт зберігання КЕП на захищеному носії. Ці дані містяться в сертифікаті.

Якщо платник податків, який зобов'язаний зберігати КЕП на захищеному носії, ігнорує дану вимогу, передає підписаний документ у контролюючі органи, йому спрямовується у відповідь квитанція:

• з інформацією про прийняття й обробку документів, що надійшли;

• з попередженням відносно порушень вимог законодавства.

В даний час таке опередження ще не тягне за собою будь-які покарання. Платник податків зайвий раз повідомляється щодо необхідності використання захищених носіїв КЕП.

 

Різновиди захищених носіїв

 

В даний час можна придбати декілька різновидів захищених носіїв:

• токен ЕЦП, виконаний у вигляді цільнометалевого пристрою з інтегрованим USB-роз'ємом;

• токен ЕЦП, виконаний у вигляді пристрою з пластиковым USB-роз'ємом;

• токен ЕЦП, виконаний у вигляді пристрою з металевим USB-роз'ємом;

• токен ЕЦП, виконаний у вигляді пристрою з металевим USB-роз'ємом і додатковим обсягом FLASH-пам'яті.

Єдиним недоліком таких токенів є їх висока вартість.

 

Термін дії електронного ключа

 

Електронний ключ в Україні видається на один або два роки. Це залежить від обраного при оформленні варіанту. Фактичний строк служби захищеного носія складає не менш як 10 років, гарантійний — 3 роки. Якщо протягом цього терміну за умови дотримання правил використання з апаратною частиною щось станеться, продавець зобов'язаний його відремонтувати носій за власний рахунок або замінити його.

 

Продовження електронного ключа

 

Продовжити дію сертифікату можна також двома шляхами. Перший — зайти на сайт компанії "Укрзвіт" в розділ Кваліфікований електронний підпис - Часті питання та діяти у відповідності до інструкції. Другий — звернутися в компанію "Укрзвіт" для замовлення послуги віддаленого підключення спеціаліста. Після закінчення терміну дії сертифікату або у випадку блокування ключа, новий підпис видається на той же самий токен. Кожного разу придбавати новий токен немає потреби.

 

Купити токен для ЕЦП

 

Ціна токену

 

Модель захищеного носія Обсяг внутрішньої пам'яті, кб Обсяг додаткової пам'яті, Гб Вартість, грн.
SecureToken-338S 36 1 250
SecureToken-338M 36 875
SecureToken-337Fх 36 32 1860
16 1640
8 1580
SecureToken-337K 36 965
SecureToken-337M 36 695

 

Ціну диктує виробник, вона напряму залежить від обсягу внутрішньої пам'яті, яка є на борту пристрою. Захищений носій ЕЦП може використовуватись і для збереження КЕП. Удосконалений електронний підпис зазвичай використовується для ведення документообігу приватними персонами. Переважно це електронний ключ для фізичних осіб. Незважаючи на те, кожен токен захищено надійним паролем. На одному пристрої може збергіатись лише один унікальний сертифікат електронного ключа. Аби придбати електронний ключ платника податку, просто зв'яжіться з представником компанії або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.

 

 

   Відгуки від клієнтів   

 

Укрзвіт: Електронний ключ (токен) для ЕЦП купити — Фото №1 | ukrzvit.ua

Звернулися в Укзвіт, потрібно було зробити підписи для підприємства, нам порекомендували зробити підписи на захищених носіях. Це була дуже доречна пропозиція, тепер мої підписи доступні тільки людині, якій я довіряю!

Юлія, директор

 

Укрзвіт: Електронний ключ (токен) для ЕЦП купити — Фото №2 | ukrzvit.ua

Ну дуже дорогі ці захищені носії, але ж діватись нікуди. Нам, як держ. установі потрібно було негайно! (як завжди) Дуже чуйно компанія відноситься до платежів через казначейство, скільки зверталися в Укрзвіт, нам ще жодного разу не відмовили в обслуговуванні через брак коштів. Так було і у випадку з токенами, все зробили як годиться!

Олександр Васильович, начальник управління

 

Укрзвіт: Електронний ключ (токен) для ЕЦП купити — Фото №3 | ukrzvit.ua

Не дуже приємно, що токени працюють не на всіх сервісах.

Сергій, державний службовець