Електронний документообіг

Україна ввійшла в перелік TC AdES LOTL

08 Травня 2023

АКЦІЯ FlyDoc "Вагомий аргумент"
Оновлення програми до версії 11.02.106

Страшна абревіатура TC AdES LOTL є назвою програмного забезпечення країн ЄС, що дозволяє перевіряти електронні підписи та печатки на території Євросоюзу. Україна стала першою країною за межами ЄС, чиї електронні підписи можуть бути перевірені на оригінальність і, таким чином, можуть бути використані в будь-якій країні ЄС як підтверджуючий документ.

Цей крок дозволить поліпшити життя українського бізнесу та приватних особ на території країн ЄС, адже для підпису документів, відправки запитів або реєстрацій на державних порталах тепер немає необхідності проходити довгу процедуру отримання електронних підписів стандарту ЄС. 

Окрім того, Еврокомісія визнала Дія.Підпис як той, що відповідає регламенту eIDAS, тобто навіть не маючи електронного підпису для ФОП, громадяни України за допомогою Дія можуть подавати заявки на допомогу або на інші послуги, що надає держава-член Євросоюзу. 

Також це працює і у зворотній бік, тож підписи країн ЄС тепер можуть бути застосовані на території України. Це повинно спростити європейським компаніям шлях на український ринок – як при реєстрації компанії, так і при роботі з фінансами.

 

АКЦІЯ FlyDoc "Вагомий аргумент"
Оновлення програми до версії 11.02.106