Сплата податків з особистої картки

20 Лютого 2020

Оновлення програми до версії 11.02.004
Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку

Сплата податків інколи перетворюється у справжній кошмар і жах для підприємця, особливо початківця, коли все доводиться вивчати з нуля. Окрім заповнення декларації виникає питання – як саме платити? Нещодавно податкова залишила коментар щодо сплати податків з карти, яка не належить підприємцеві.

Так, відмітили, що сплачувати податки за допомогою платіжного терміналу можно лише використовуючи власну картку. У випадку, якщо податок було сплачено не з картки фізичної особи, яка здійснює діяльність, кошти зависнуть як нез’ясовані. Тобто, формально ви матимете гроші на балансі, але оскільки платник був інший – навіть з вірним призначенням платежу, як сплата податку вони не зарахуються.

Для того, аби щось зробити з цими коштами необхідно буде додатково звертатись в податкову, писати заяви з проханням спрямувати суму в рахунок сплати податку. Найбільше небезпека тут – немає повідомлень про те, що кошти не пішли в сплату податків. І оскільки сплати не було – починає нараховуватись пеня і штраф. Як наслідок – сплативши кошти на рахунок податкової, ви ще маєте бігати з заявами, сплачувати штрафи та шукати вихід. Аби такого не відбулося, необхідно завжди звертати увагу на декілька речей:

  • Призначення платежу;
  • Реквізити;
  • Платіжна картка або рахунок.

А ще простіше – проводити такі оплати, разом з податковою звітністю, через веб-сервіси, як СОТА або Медок – тоді ваші кошти зі стовідсотковою ймовірністю потраплять на потрібний рахунок вчасно.

Дізнатись більше про M.E.Doc

Дізнатись більше про СОТА

Отримати кваліфікований електронний підпис

Оновлення програми до версії 11.02.004
Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку