Сплата податків з особистої картки

20 Лютого 2020

Оновлення програми до версії 11.02.005
Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку

Сплата податків інколи перетворюється у справжній кошмар і жах для підприємця, особливо початківця, коли все доводиться вивчати з нуля. Окрім заповнення декларації виникає питання – як саме платити? Нещодавно податкова залишила коментар щодо сплати податків з карти, яка не належить підприємцеві.

Так, відмітили, що сплачувати податки за допомогою платіжного терміналу можно лише використовуючи власну картку. У випадку, якщо податок було сплачено не з картки фізичної особи, яка здійснює діяльність, кошти зависнуть як нез’ясовані. Тобто, формально ви матимете гроші на балансі, але оскільки платник був інший – навіть з вірним призначенням платежу, як сплата податку вони не зарахуються.

Для того, аби щось зробити з цими коштами необхідно буде додатково звертатись в податкову, писати заяви з проханням спрямувати суму в рахунок сплати податку. Найбільше небезпека тут – немає повідомлень про те, що кошти не пішли в сплату податків. І оскільки сплати не було – починає нараховуватись пеня і штраф. Як наслідок – сплативши кошти на рахунок податкової, ви ще маєте бігати з заявами, сплачувати штрафи та шукати вихід. Аби такого не відбулося, необхідно завжди звертати увагу на декілька речей:

  • Призначення платежу;
  • Реквізити;
  • Платіжна картка або рахунок.

А ще простіше – проводити такі оплати, разом з податковою звітністю, через веб-сервіси, як СОТА або Медок – тоді ваші кошти зі стовідсотковою ймовірністю потраплять на потрібний рахунок вчасно.

Дізнатись більше про M.E.Doc

Отримати кваліфікований електронний підпис

Оновлення програми до версії 11.02.005
Єдинщики сплачуватимуть податок в будь-якому випадку