ВХІД В СОТА

 

Можливості демоверсії СОТА — Медок онлайн

 

СОТА – це веб-сервіс для подання електронної звітності в державні органи України: в податкову службу, пенсійний фонд і державну службу статистики.

Сервіс здійснює пакетну відправку документів, формує декларації на підставі книги доходів. В СОТА можна створювати первинні документи й обмінюватись ними з іншими організаціями.

Сервіс СОТА – онлайн-версія програми M.E.Doc. Вона постійно розвивається: розробники слідкують за змінами в законодавстві України і при затвердженні нових форм додають їх. Працювати у веб-сервісі буде легко як бухгалтеру-початківцю так і людині зовсім без досвіду: достатньо мати базові знання комп’ютера та ознайомитись з детальною інструкцією.

Протестувати продукт перед придбанням і на власному досвіді переконатись у його перевагах може будь-хто – у сервіса є демо-версія. Вона дозволяє попрацювати в системі, зрозуміти її алгоритми і звикнути до інтерфейсу. Демонстраційна версія передбачає безкоштовне тестування сервісу, вона не відрізняється від повної спектром функціональних можливостей, а лише обмежена по часу використання.

В режимі “Демонстраційна версія” веб-сервісу СОТА юридичні та фізичні особи-підприємці можуть надавати в державні органи низку електронних документів. Документи підписуються кваліфікованим електронним підписом і мають юридичну силу. Пробна версія дозволяє роздруковувати й експортувати створені документи, а також отримувати квитанції щодо їх успішної доставки.

Пробна версія дозволяє створювати базу даних всіх звітів, які було створено й відправлено в контролюючі органи, та квитанцій. Важливо пам’ятати, що документи, створені за допомогою веб-сервісу СОТА та підписані електронним підписом від АЦСК «Україна», мають повну юридичну силу.

 

Чому варто спробувати демо-версію СОТА — Медок онлайн?

 

• вона не обмежена за функціоналом, що дає можливість без поспіху обдумати рішення щодо придбання повного доступу до веб-сервісу;

• вона дозволяє звикнути до інтерфейсу і зрозуміти алгоритми роботи сервісу;

• пробна версія сервису безкоштовна.

Перейти в повну версію онлайн-сервісу можна в один крок: необхідно лише сплатити рахунок. Після цього користувач отримає код доступу до програми і можливість використовувати увесь її функціонал по максимуму.

 

Замовити демо-доступ і отримати рахунок ви можете в наших менеджерів або скориставшись формою зворотнього зв’язку.