Держава: звітність та податки
Шпаргалка бухгалтера

УВАГА! Зміна вартості програми Медок

30 Вересня 2022

Оновлення програми до версії 11.02.086
Оновлення програми до версії 11.02.085

Шановні користувачі!

 

Ми надзвичайно вдячні вам за те, що ви залишаєтеся з нами протягом стількох років. Ви надихаєте нас щодня докладати все більших зусиль та незмінно підвищувати рівень сервісу, і саме тому ми не можемо дозволити собі не виправдати ваших сподівань.

На жаль війна у нашій країні триває, і це залишає помітний відбиток на бізнесі та економіці загалом.

Збільшення вартості комунальних платежів та вартості обслуговування інформаційної інфраструктури, індексація заробітних плат співробітників, інфляція національної валюти — це ті чинники, які має враховувати кожен підприємець для підтримки рентабельності своєї справи.

Ми не виняток. Тож, щоб надалі забезпечити високу якість послуг, які ми надаємо, ми маємо піти на вимушений крок — збільшення вартості наших продуктів.

Тому повідомляємо вам, що з 1 жовтня 2022 року вартість придбання коду доступу до модулів програми M.E.Doc буде збільшено.

Як і кожен свідомий українець, ми сподіваємося на зменшення впливу негативних чинників на наш з вами побут та роботу, покращення економічної ситуації в Україні в цілому. Але як би не складалося життя, ми обіцяємо вам продовжувати покращувати наші програмні рішення та надавати якісну підтримку та допомогу у будь-яких професійних питаннях.

Оновлення програми до версії 11.02.086
Оновлення програми до версії 11.02.085