УВАГА! Зміна вартості програми Медок

30 Вересня 2022

Оновлення програми до версії 11.02.086
Оновлення програми до версії 11.02.085

Шановні користувачі!

 

Ми надзвичайно вдячні вам за те, що ви залишаєтеся з нами протягом стількох років. Ви надихаєте нас щодня докладати все більших зусиль та незмінно підвищувати рівень сервісу, і саме тому ми не можемо дозволити собі не виправдати ваших сподівань.

На жаль війна у нашій країні триває, і це залишає помітний відбиток на бізнесі та економіці загалом.

Збільшення вартості комунальних платежів та вартості обслуговування інформаційної інфраструктури, індексація заробітних плат співробітників, інфляція національної валюти — це ті чинники, які має враховувати кожен підприємець для підтримки рентабельності своєї справи.

Ми не виняток. Тож, щоб надалі забезпечити високу якість послуг, які ми надаємо, ми маємо піти на вимушений крок — збільшення вартості наших продуктів.

Тому повідомляємо вам, що з 1 жовтня 2022 року вартість придбання коду доступу до модулів програми M.E.Doc буде збільшено.

Як і кожен свідомий українець, ми сподіваємося на зменшення впливу негативних чинників на наш з вами побут та роботу, покращення економічної ситуації в Україні в цілому. Але як би не складалося життя, ми обіцяємо вам продовжувати покращувати наші програмні рішення та надавати якісну підтримку та допомогу у будь-яких професійних питаннях.

Оновлення програми до версії 11.02.086
Оновлення програми до версії 11.02.085