M.E.Doc. Бізнес

M.E.Doc. Держава

M.E.Doc.Держава - своєчасна звітність для всіх контролюючих органів. Модуль Держава Звітність Медок дозволяє автоматизувати процеси із звітністю до контролюючих органів, з якою стикаються підприємці кожен місяць. Ті задачі, які раніше виконувались у двох чи навіть трьох онлайн кабінетах (ми вже не кажемо про фізичні відвідини Податкової) - наразі можна провести в одному застосунку.

Модуль “Звітність” для юридичних осіб на загальній системі оподаткування

від2800

грн

Модуль "Звітність" для юридичних осіб на загальній системі оподаткування

Модуль “Звітність” для юридичних осіб на єдиному податку

від1640

грн

Модуль "Звітність" для юридичних осіб на єдиному податку

Модуль “Звітність” для фізичної особи-підприємця

від600

грн

Модуль "Звітність" для фізичної особи-підприємця

Модуль “Облік ПДВ”

від1850

грн

Модуль "Облік ПДВ"

M.E.Doc. Держава — Фото 1

Які можливості M.E.Doc.Держава

Ключова функція модуля Медок Звітність – подавати електронну звітність в наступні контролюючі органи:

 • Державну податкову службу
 • Державну службу зайнятості
 • Пенсійний фонд 
 • Державну службу статистики
 • Фонд соціального страхування 

Програма допомагає при подачі звітності, адже є можливість автоматичної перевірки та заповнення ряду полів даних. Якщо ви кожного місяця вручну перевіряєте чи не змінились рахунки для оплати, чи не змінили знову стандартні форми подачі звітності – така автоматизація допоможе вам непогано зекономити власний час. 

Для підприємців або бухгалтерів Держава Звітність Медок стане корисною якщо:

 1. Ви постійно звіряєте реквізити з сайтом податкової – модуль M.E.Doc.Держава в автоматичному режимі витягує реквізити з бази даних податкової. 
 2. Вам потрібно бути певним, що всі підрахунки виконані вірно – модуль може перевірити підсумки та вказати якщо в декларації є помилки до того як ви надішлете її в контролюючі органи. Особливо це актуально при складних підрахунках, наприклад з поверненням ПДВ – Держава Облік ПДВ зможе вказати на розбіжності навіть в копійчинах. 
 3. Ви хочете бути певними, що все заповнили коректно та нічого не пропустили – автоматична перевірка заповнених полів вкаже вам, що може змусити фіскальну службу повернути вам звіт. 
 4. Хочете бути певними, що звітність подана вчасно – після підписання документу, модуль Медок відправляє звітність одразу і отримує підтвердження прийому документу з боку державного органа. 

Тож, модуль M.E.Doc.Держава Звітність дозволяє максимально автоматизувати вашу звітність із державою. А якщо ви користуєтесь і обліковими модулями сервісу, то він автоматично збере звітність – вам залишиться лише перевірити всі числа та підписати документ. Таким чином рутина перетворюється в задачу на 5 хвилин. 

Для кого підходить програма

Програма зроблена таким чином, щоб задовольнити потреби підприємців всіх типів господарської діяльності – від невеликів фопів до великих юридичних осіб, яким стане в пригоді частина модуля – Держава облік ПДВ. Так, програмі підходить для:

 • Юридичних осіб платників ПДВ 
 • Юридичних осіб неплатників ПДВ – для них звітність трохи простіша
 • Фізичних осіб-підприємців всіх груп та видів оподаткування
 • Бюджетних установ та бюджетних організацій
 • Благодійним фондам та організаціям

Таким чином, модуль Держава Звітність Медок є універсальним рішенням для будь-якої організації в Україні. 

Переваги і особливості модуля M.E.Doc.Держава

Медок – найкраща та найкомлексніша програма для ведення підприємства від А до Я в Україні. Вона дозволяє підприємцям з мінімальними складнощами робити всі задачі – від створення та заповнення документу до запиту статусу вашого звіту в контролюючих органах. Нижче ми перерахуємо лиш декілька ключових переваг Медку. 

Індивідуальність. Медок для кожного підприємця може виглядати по-різному. В залежності від того яку звітність ви подаєте, які параметри відслідковуєте – Медок можна зібрати лише з тих модулів та частин, які актуальні саме для вас. 

Актуальність. Вся інформація, форми для подання звітності та рахунки для сплати податків завжди підтримуються в актуальному стані автоматичним парсингом та ручною роботою спеціалістів Медок. Ви можете бути певними, що якщо сьогодні вийшов новий шаблон для звіту – то він вже завантажений в шаблони в програмі. 

Секʼюрність. Всі команди з вашої локальної версії Медок Держава Звітність йдуть напряму на сервери Медка лише зашифрованими каналами, щоб нівелювати можливість перехоплення та розшифрування даних третіми особами. 

Статуси. Ви завжди будете знати на якому етапі знаходиться ваш звіт. Наприклад, відправляючи звіт Держава Облік ПДВ – ви будете отримувати в реальному часі його статус у податковій – отримано, розглянуто чи прийнято.

Зробити звітність простою та зрозумілою – ключова задача модуля M.E.Doc.Держава.